Kontakta oss

Grundare

Jeanette

Tel: 072 079 91 40

Email: jeanette@viddinsida.nu

IT - Ansvarig

Nicklas

Tel: 073 80 123 17

Email: nicklas@viddinsida.nu

Övriga frågor

Sara

Tel: 0722-86 23 58

Email: sara@viddinsida.nu

Spons - Gåvor Företag

Stina

Email: stina@viddinsida.nu

Pressansvarig

Mona

Tel: ‭070-444 42 42‬

Email: mona@viddinsida.nu

Gåvor - Kläder - Privatpersoner

Maria

Tel: 0790-20 40 67

Email: maria@viddinsida.nu

olika sätt att ge

Swish: 1236333165

Bankgiro: SEB 5159-1121


Månadsgivare – Vid Din sida

Avsluta abonnemang ”Månadsgivare”